Tomek Kołecki - Warto mieć wymówkę | Stand-up

młody
Dodano: 2019-08-29
plusświetne
minussłabe
minusdo ulubionych [?]Wybranie tej opcji spowoduje dodanie skeczu do grupy Twoich ulubionych skeczów, dostępnych w Twoim profilu.
minusZgłoś niedziałający skecz
1090 wyświetleń (szczegóły)
plus0|minus0
Fajne?
Opis:
"Warto mieć wymówkę" jest drugim solowym programem stand-upowym Tomka Kołeckiego. Ponad 50 minut żartów o tematyce wszelakiej. Dla fanów poprzednich występów nie zabraknie typowych dla Tomka żartów o szkole czy piłce nożnej. Pojawiają się też jednak nowe tematy takie jak chociażby polityka. Całość spina się wokół różnych sytuacji w życiu Kołeckiego, w których uratowała go wymówka. Program nagrany był na 3 różnych występach. W Operze leśnej w Sopocie na 5 000 osób, w klubie muzycznym Mjazzga w Elblągu na 100 osób, oraz w klubie Miasto w Bielsku Białej na 250 osób.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Najnowsze

Podobne skecze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Lista NOSNotowanie 701 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2020 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio