PAKA za punkty!

28.10.2012 23:38
PAKA za punkty!
Pamiętacie monolog Abelarda Gizy o punktach w aptece (zobacz)? To zjawisko właśnie dotarło do kabaretów! Stowarzyszenie PAKA przygotowało dla swoich stałych bywalców program lojalnościowy zaPAKOwani 2012/2013! Kupując bilety, płyty DVD itp. zbiera się punkty, które można wymienić na darmowe wejście na wybrany przez siebie kabareton!

Sposób przyznawania punktów jest następujący:
2 pkt. - zakup płyty CD PAKI
3 pkt. - bilet na kabareton
5 pkt. - karnet festiwalowy
+1 pkt - wybrane imprezy

Uwaga! Na pierwszej imprezie PAKI (29.10. Wieczór Komedii Improwizowanej) po kartę punktową można zgłosić się do punktu sprzedażowo-informacyjnego, po przesłaniu wcześniejszej informacji (alicja.rzepa@paka.pl) o chęci przystąpienia do programu (imię i nazwisko, nr dowodu osobistego).
Po tym terminie karta punktowa będzie możliwa do odbioru w Kwaterze Głównej Stowarzyszeni po wcześniejszym kontakcie mailowym.

Punkty będą przyznawane w punkcie sprzedażowo-informacyjnym tylko po okazaniu ważnego biletu na aktualną imprezę oraz tylko natychmiast po zakupie płyty CD.

Bilety na wydarzenia kabaretowe z ubiegłego sezonu bądź zakupione wcześniej płyty nie będą uznawane.
Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2021 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio