Pakosa wiedziała najwięcej!

30.10.2012 21:58
Pakosa wiedziała najwięcej!
W dniu wczorajszym TVP z okazji jubileuszu zorganizowała Wielki Test o Telewizji! W tej edycji Wielkiego Testu uczestniczyły postaci, które były (bądź są) mocno kojarzone z Telewizją Polską. Nie zabrakło również osób związanych ze sceną kabaretową - udział wzięli m.in.: Katarzyna Pakosińska, Katarzyna Zielińska oraz Jerzy Kryszak.

Test przebiegł sprawnie, a miejsce lidera często okupowała inna para. Ostatecznie miejsce drugie zajęła para Katarzyna Zielińska i Marcin Kurzajewski, natomiast zwycięskim duetem okazała się para Katarzyna Pakosińska i Bohdan azuka.

Źródło: TVP.pl
Foto: TVP.pl

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 654 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Kabarety - Serwis Kabaretowy | Kabarety, organizacja imprez | Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2019 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio