Ryjek już jutro!

30.01.2009 17:59
Ryjek już jutro!
To już jutro! Pierwszy odcinek XIII Rybnickiej Jesieni Kabaretowej w Polsacie! Poczujcie wspaniał atmosferę, któr wspólnie stworzyły startujce w festiwalu kabarety, organizatorzy- Kabaret Młodych Panów, prowadzcy- Piotr Bałtroczyk oraz ich gocie.

A nasz stronę ledcie na bieżco, ponieważ mamy dla Was niespodzianki zwizane z t imprez! Jestecie ciekawi, co mieli do powiedzenia organizatorzy Ryjka...? A może zawsze zastanawialicie się, co dzieje się za kulisami, w trakcie takich nagrań i jak zachowuj się kabareciarze tuż przed wyjciem na scenę...? Szczegóły już wkrótce.Większe okno i Komentarze: ZWIASTUN RYJKA!

Zobaczcie, jak kabarety zapraszaj Was do ogldania Ryjka: CHRUMKANIE!

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 607 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Kabarety - Serwis Kabaretowy | Kabarety, organizacja imprez | Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2018 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio