Borat w TVP2!

26.04.2013 19:16
Borat w TVP2!
Pamiętacie zeszłotygodniową zapowiedź skeczu o blogu Macierewicza? Głownym bohaterem zostanie Borat! No dobra, może nie on sam, ale ktoś przebrany za niego. Też jesteście ciekawi kto się odważy? ;)
Ale to tylko taka drobna ciekawostka, bo pewnie części z was udało się zapewnić sobie od dziś najdłuższy weekend roku. Przed tak długim wypoczynkiem trzeba się pozytywnie naładować. Jak co tydzień wyzwanie podejmuje Dzięki Bogu już weekend. Kabaret Moralnego Niepokoju, Smile, owcy.B, Kasia Piasecka i Robert Kasprzycki już na nas czekają! Do zobaczenia o 21:45 w TVP2. A po zakończeniu, tuż po 23:00, Tylko dla dorosłych. Bawcie się dobrze!

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 662 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Kabarety - Serwis Kabaretowy | Kabarety, organizacja imprez | Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2019 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio