"Finał" 29. Przeglądu Kabaretów PAKA na murawie!

01.05.2013 15:18
Wszystko, co dobre, szybko się kończy. Po 5. dniach krakowska PAKA też już za nami. Pozostaje zazdrościć i wspominać z tymi, którzy byli i czekać na nasze nagrania z tej imprezy, które już wkrótce ukażą się na stronie :)
Co ciekawe - PAKA to nie tylko kabaret! W sobotę w Krakowie odbył się mecz Kabarety vs Krakowscy Artyści (fot. Robert Gierlicki (PAKA))! W regulaminowym czasie wygrali artyści 7:3, ale to było za mało i w karnych wygrali kabareciarze 4:3. Warto podkreślić, że komentował "mistrz mowy nienawiści" - Tomasz Nowaczyk z kabaretu Czesuaf.
Czekamy na retransmisję w Eurosporcie, może okaże się, że wymienimy trochę kadry narodowej ;)

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 736 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2021 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio