XV Mazurska Noc Kabaretowa!

04.06.2013 18:09
XV Mazurska Noc Kabaretowa!
Mazurska Noc Kabaretowa to najbardziej znana plenerowa impreza, o ugruntowanej pozycji lidera na rynku letnich wydarzeń kulturalnych w Polsce, od 13 lat corocznie gości na deskach mrągowskiego amfiteatru. 15. edycja Mazurskiej Nocy Kabaretowej odbędzie się 13 lipca.

Kto chciałby zobaczyć charyzmatycznych, dowcipnych Panów, którzy oprócz poczucia humoru mają wdzięk i klasę? Artur Andrus, Ireneusz Krosny, Marcin Daniec, Kacper Ruciński, bo o nich tu mowa - do zobaczenia w tym roku tylko na Mazurskiej Nocy Kabaretowej!

Kto woli satyrę grupową też nie będzie narzekał, bo zostali zaproszeni: Kabaret Pod Wyrwigroszem, owcy.B, Nowaki, Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Smile, Elita, które z każdym wejściem na scenę wywołują śmiech i brawa.

A na okrasę najlepsi z najmłodszych satyryków naszego kraju: Laureaci 29. PAKI - Kabaret K2. Dodatkowo wszystko pięknie muzycznie oprawi: Marcin Partyka z zespołem The Jobbers. Czyli humor, muzyka lato i Mazury. Czego chcieć więcej? Zapraszamy już 13 lipca do Mrągowa!

Bilety na kabareton można zakupić:
od 6 maja za pośrednictwem strony www.biletynakabarety.pl oraz dzwoniąc pod następujące nr. telefonu: 507 14 32 34, 731-744-228 oraz 12 681 60 35 codziennie w godzinach 10.00 – 16.00,
od 3 czerwca w Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie (ul. Warszawska 26). Ceny biletów (zależnie od sektora, rzędu i miejsca) 160, 130, 95 zł

Pytania, wątpliwości w sprawie biletów, faktur - paulina.trojecka@paka.pl

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 712 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2020 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio