KONKURS: Kabaret Chyba na Włodkowica 21!

18.07.2013 10:31
KONKURS: Kabaret Chyba na Włodkowica 21!
To nieprawda, że w wakacje nic się nie dzieje. Już 24 lipca o godzinie 20:00 na scenę w klubokawiarni Włodkowica 21 po długiej przerwie powróci wrocławski Kabaret Chyba! Na scenie na Włodkowica obejrzymy "przymiarki do premiery" tzn. wybór kilkunastu skeczy i piosenek, które złożą się na program, którego premiera zaplanowana jest na jesień. Więcej informacji o występie znajdziecie tutaj.
Mamy dla Was konkurs, nagrodą są dwa podwójne zaproszenia na ten występ. Aby wygrać zaproszenie, należy odpowiedzieć na pytanie:

Jak się nazywa była już członkini Kabaretu Chyba?

Odpowiedzi oraz Wasze imię i nazwisko należy wysłać do poniedziałku 22 lipca 2013 do godziny 12.00 na adres: wydarzenia@tworzymyhistorie.pl. Zwycięzców wybierzemy drogą losowania. Życzymy powodzenia i zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 713 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2020 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio