Formacja Chatelet niesie pomoc!

03.09.2013 11:58
Formacja Chatelet niesie pomoc!
Moda, recycling i kabaret. Elementy pozornie niezależne właśnie dzięki Formacji Chatelet stały się spójną całością. W 2012 roku jeden z członków Formacji wpadł na nietypowy pomysł. Po jednym z występów kabaretu wśród niepotrzebnych już materiałów reklamowych znalazły się banery.

Dzieje się tak codziennie, kiedy kolejne występy wielu zespołów przechodzą do historii. Ale tym razem banery zamiast trafić na śmietnik stały się inspiracją i materiałem na zupełnie nowy projekt. Pomysł jednego z członków kabaretu, zaangażowanie całego zespołu i praca koszalińskiej marki HO::LO sprawiły, że każdy może cieszyć się designerskim gadżetem i pomóc tym, którzy bardzo potrzebują wsparcia.

Z banerów powstały niepowtarzalne torby miejskie. Każda w innym wzorze. Wszystkie wyjątkowe i z ideą. Torba od Formacji Chatelet pomieści wszystko. Niesie podręczny sprzęt każdego, kto lubi wyróżniać się z tłumu, a ponadto niesie pomoc!

Każda z toreb może stać się Twoja dzięki udziałowi w licytacji, która wystartowała na początku września. Całkowity koszt zdobytych w ten sposób środków zostanie przekazany na rzecz dzieci ze Szpitala Dziecięcego w Krakowie.

Dołącz do wydarzenia (link do facebooka) i weź udział w aukcji (link do aukcji)!

Zdjęcie: Przemek Kuciński & ASKYDIDIT

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 691 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2020 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio