miech zdrowy podwójnie!

26.02.2009 09:53
miech zdrowy podwójnie!
1 marca o godzinie 18.00 Piwnica pod Harend (Warszawa) zamieni się w nietypowe uzdrowisko. Wszystko za spraw jednej fundacji, kilku znanych kabaretów oraz trójki młodych ludzi.

Charytatywny Wieczór Kabaretowy, bo pod takim hasłem odbywa się spotkanie, idealnie wpisuje się w charakter miejsca, jakim jest Piwnica pod Harend. Klub znany jest z regularnych spotkań kabaretowych na najwyższym poziomie. Tym razem będziemy mieli zarówno wysoki poziom jak i szczytny cel. Znane i lubiane kabarety wystpi w charytatywnym spektaklu wspierajcym Fundację Dr Clown.

O ile sam fakt współpracy kabaretów z fundacj stosujc terapię zabaw nie jest nadzwyczajny o tyle ródło tego pomysłu już tak. Projekt realizowany jest w ramach warsztatów z przedsiębiorczoci, a jego pomysłodawcami s sami uczniowie jednego z warszawskich liceów Anna Pasik, Marzena Tarkowska oraz ukasz Siemaszko. Swoj ambicj i pasj zarazili najlepsze polskie kabarety. Na scenie wystpi Tomasz Jachimek, Kabaret Limo, a także Kabaret Młodych Panów. Spotkanie poprowadzi Piotr Boruta i Czocher - brzuchomówca, ikona Fundacji, przesympatyczny uczestnik popularnego, telewizyjnego programu Mam talent.

Cena biletu wynosi jedynie 30 PLN. Całkowity dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na potrzeby Fundacji Dr Clown.

Sprawmy aby umiech pojawił się nie tylko na naszych twarzach! Szczegółowe informacje na www.drclown.pl oraz www.harenda.pl

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 677 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Kabarety - Serwis Kabaretowy | Kabarety, organizacja imprez | Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2020 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio