Kabaret Świerszczychrząszcz ma talent?!

05.10.2013 16:04
Kabaret Świerszczychrząszcz ma talent?!
Kabaret zwykle łączy się z rozrywką, a kabareciarze powinni mieć talent do rozśmieszania publiczności. Kabaret Świerszczychrząszcz ma niewątpliwie zdolność do bawienia, ale też do przedstawiania świata, zabawnych sytuacji bez pomocy słów, no chyba że z playbacku. Pantomimiczny duet zgłosił się do programu Mam talent, gdzie przed jury (Agnieszka Chylińska, Małgorzata Foremiak, Agustin Egurrola) przedstawił fragment skeczu Krótka historia kina. Czy któryś z oceniających wcinał "X", jakie były ich oceny? Przekonamy się dziś o 20:00 podczas emisji programu.

Zobacz koniecznie: Kabaret Świerszczychrząszcz - Krótka historia kina (KKD)

Zdjęcie: funpage kabaretu

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 762 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2021 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio