V Wieczór Improwizacji Kabaretowych!

23.10.2013 10:47
V Wieczór Improwizacji Kabaretowych!
Kabaret Czwarta Fala i Jarosław Pająk z Kabaretu Weźrzesz zapraszają na V Wieczór Improwizacji Kabaretowych, który odbędzie się w najbliższą niedzielę, 27 października o godzinie 19:00 w Klubie Plejada (Kielce, Rynek 16).

- Czym są improwizacje kabaretowe?

- Najkrócej mówiąc to najbliższa forma współpracy z publicznością - mówią chłopcy - cała zabawa polega na tym, że to widzowie na bieżąco wybierają nam miejsce akcji, postaci w które się wcielamy i nadają kształt historii którą odgrywamy. Jednym zdaniem - pozytywna jazda bez trzymanki - dodają z uśmiechem.

- To już 5. edycja imprezy organizowanej przez Kabaret Czwarta Fala. Wszystkie poprzednie przyciągały za każdym razem komplet publiczności. Co sprawia, że improwizacje wykonaniu Czwartej Fali i Jarka Pająka cieszą się w Kielcach taką popularnością?

- Improwizacje mają w sobie tę moc, że tak naprawdę nigdy nie da się przewidzieć jak potoczą się prezentowane historie, wszystko w 100% zależy od widzów, a wiemy, że kielecka publiczność jest wyjątkowo kreatywna, co udowodniła nam podczas poprzednich wieczorów improwizacji - mówią członkowie Kabaretu Czwarta Fala.

- Ten rok jest dla nas wyjątkowo udany, mamy za sobą już ponad 70 występów na scenach całego kraju, za każdym razem nasza twórczość jest przyjmowana wyjątkowo entuzjastycznie. Teraz całe swoje siły skupiamy na V Wieczorze Improwizacji, bo zadowolenie kieleckiej publiczności jest dla nas priorytetem. Czwarta edycja imprezy, która odbyła się w marcu, spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem kielczan, otrzymaliśmy również mnóstwo bardzo pozytywnych głosów już po imprezie, dlatego tym razem postaramy się, żeby zabawa była jeszcze lepsza - mówi Mateusz Lewkowicz.

Jeżeli więc macie ochotę przyjąć dawkę pozytywnej energii i poczuć się niczym reżyser, nie pozostaje nic innego, jak 27 października pojawić się w Plejadzie na V Wieczorze Improwizacji Kabaretowych. Więcej informacji o wydarzeniu i biletach znajdziecie tutaj.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2021 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio