18. RYJEK - Dzień I - Wyniki

25.10.2013 00:45
18. RYJEK - Dzień I - Wyniki
Za nami pierwszy dzień 18. Rybnickiej Jesieni Kabaretowej! Ryjka rozpoczął konkurs "One Ryj Show", w którym udział wzięli: Katarzyna Piasecka, Marcin Wójcik, Antoni Syrek-Dąbrowski i Grzegorz Poloczek. Głosami publiczności zwyciężył Marcin Wójcik, który znakomicie odnalazł się w roli stand-upera.

marcin wójcik

Po krótkiej przerwie rozpoczął się drugi konkurs: WRyjek. To nowa formuła, która zastąpiła konkurs Małego Ryjka. Swoje skecze na WRyjku zaprezentowali: Kabaret 44-200, Drzewo A Gada, Kabaret Made in China, Jim Williams oraz Projekt Ancla. Głosami kabaretów zwyciężył Kabaret 44-200 z Rybnika.

marcin wójcik

Dzień zakończyło oficjalne wręczenie dyplomów zwycięzcom.

marcin wójcik

A już jutro pierwszy dzień Konkursu Głównego!

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 607 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Kabarety - Serwis Kabaretowy | Kabarety, organizacja imprez | Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2018 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio