18. RYJEK - Dzień II (Konkurs Główny)

26.10.2013 02:34
18. RYJEK - Dzień II (Konkurs Główny)
Drugi dzień Rybnickiej Jesieni Kabaretowej dobiegł właśnie końca. Dziś rozpoczął się konkurs główny na którym zaprezentowało się 9 kabaretów: Ani Mru Mru, Grupa MoCarta, Limo, Smile, Formacja Chatelet, Czesuaf, Jurki, K2 i Kałamasz. Za nami 4 z 8 kategorii. Połowiczne wyniki prezentują się następująco:

ryjek wyniki
(1 miejsce: Ani Mru Mru (194 pkt), 2 miejsce: Kabaret Czesuaf, 3 miejsce: Grupa MoCarta)

Fantastycznie zaprezentował się kabaret Ani Mru Mru. W kategorii "Mnożyć czy dzielić" zdobyli maksymalną możliwą ilość punktów (8 x 10 pkt) prezentując walkę bokserską dwóch chorwackich pięściarzy. Publiczność płakała ze śmiechu! :)
Warto również odnotować wysoki poziom skeczów kabaretu Czesuaf, który pierwszy dzień konkursowy zakończył na drugim miejscu!

ryjek czesuaf

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 607 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Kabarety - Serwis Kabaretowy | Kabarety, organizacja imprez | Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2018 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio