Popularne:

KONKURS: Grupa AD HOC - W 60 minut dookoła... (Kraków)!

04.03.2014 14:33
KONKURS: Grupa AD HOC - W 60 minut dookoła... (Kraków)!
Zapraszamy Was w godzinną podróż z Grupą AD HOC po świecie improwizacji, w którą wyruszą bez mapy, kompasu i planu. Nie wiedzą, kim ani gdzie będą; nie wiedzą, w jakiej czasoprzestrzeni rozgrywać się będą budowane na scenie opowieści, z ilu złożą się wątków ani ilu zasiedli je bohaterów. Jak w każdej podróży bez planu - będzie nieprzewidywalnie, wariacko i śmiesznie. RESTART już 6.03.2014 o 19:00 w Śródmiejskim Ośrodku Kultury. Więcej informacji o występie znajdziecie tutaj.

Mamy dla Was szybki konkurs, nagrodą jest jedno podwójne zaproszenie na ten występ. Aby wygrać zaproszenie, należy wysłać hasło Grupa AD HOC - Restart oraz Wasze imię i nazwisko na adres: wydarzenia@tworzymyhistorie.pl. Na zgłoszenia czekamy do jutra (środa), 5 marca do godziny 22:00. Zwycięzcę wybierzemy drogą losowania. Życzymy powodzenia i zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie.
Uwaga! Skontaktujemy się wyłącznie ze zwycięzcą tuż po zakończeniu konkursu.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2021 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio