Kabaret OT.TO w nowej odsłonie

Kabaret OT.TO w nowej odsłonie
22.07.2014 20:17
Kolejny kabaret wpadł na pomysł napisania wakacyjnego hitu. Tym razem rękawice podjął Kabaret OT.TO. To akurat za specjalnie nie dziwi, bo Panowie z OT.TO są muzykalnie uzdolnieni i często uciekają się w tematy muzyczne. Dziwi natomiast nowy styl utworu. Utwór znacznie wolniejszy i w zupełnie innym klimacie niż dotychczasowe ich piosenki. Czy to zmiana na plus? Pozostawiamy Wam tę ocenę. Sami kabareciarze o teledysku napisali: "Kabaret OT.TO jako The Blues Browars Brothers".
Dotychczasowe utwory były zdecydowanie bardziej radosne i rytmiczne. Tak było zarówno w przeboju Usta, słynnej Zasmażce, czy niesamowitym Jak ja kocham Cię. Zobaczymy czy to chwilowy mezalians z inny typem muzyki, czy też zapowiedź większych zmian w kabarecie OT.TO.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Kabarety - Serwis Kabaretowy | Kabarety, organizacja imprez | Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2019 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio