Lista NOS: Hit o Nawałce na szczycie!

Lista NOS: Hit o Nawałce na szczycie!
19.10.2014 13:20
Znakomity wynik polskiej reprezentacji w piłce nożnej odbił się echem także w notowaniu najczęściej oglądanych skeczów. Na pierwsze miejsce wskoczył bowiem proroczy hit kabaretu OT.TO o Adamie Nawałce i polskich piłkarzach.
Tak dobry wynik powyższej piosenki sprawił, że czołówka listy z poprzedniego tygodnia zaliczyła spadki i TOP5 zaczerwieniła się od strzałek skierowanych ku dołowi. Swoich pozycji nie obroniła ani Pani Krystyna z kabaretem Nowaki, ani Gender kabaretu OT.TO, ani nawet zeszłotygodniowy lider czyli Chiński zawrót głowy. Wszystkie wymienione skecze zajęły miejsca id 2. do 4.
Dobry wynik w mijającym tygodniu osiągnął skecz z zeszłorocznego Ryjka tj. Familok kabaretu Smile, który ostatecznie uplasował się na siódmej pozycji.
Natomiast jedynym skeczem, który zachował pozycję z poprzedniego tygodnia jest Psychiatryk KSMów! Jednak znając ambicje tego kabaretu zapewne nie potraktują tego jako sukces.
Cała lista dostępna jest tutaj: Lista NOS

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 805 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2022 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio