Lista NOS: Ryjek, duuużo Ryjka!

Lista NOS: Ryjek, duuużo Ryjka!
06.11.2014 11:13
Za nami kolejne notowanie. Tym razem listę zdominowały skecze z Rybnickiej Jesieni Kabaretowej! W pierwszej 10-tce połowa to skecze Ryjkowe.
Liderem pozostał skecz Młodych Panów, który potwierdza, że Młodzi Panowie przygotowali się na Ryjka znakomicie. Drugie miejsce może być zaskoczeniem - niespodziewanie drugą lokatę zajęła piosenka kabaretu Hrabi.
Na miejscu 8. znalazł się odcinek Spadkobierców, w którym fenomenalnie odnalazła się Monika Dryl. Aktorka potwierdziła, że potrafi improwizować lepiej, niż niejeden kabareciarz.
Na wyróżnienie zasłużył też młody Kabaret NOC, który wygrał wRyjka i w finale zaprezentował ciekawy skecz "Bitwa". Ich 9-te miejsce na liście to wynik wart odnotowania.
Cała lista dostępna jest tutaj: Lista NOS

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 607 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Kabarety - Serwis Kabaretowy | Kabarety, organizacja imprez | Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2018 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio