Kabaret Neo-Nówka zaprasza na...

Kabaret Neo-Nówka zaprasza na...
21.12.2014 20:18
Uwaga! 22 grudnia, czyli już jutro, o godz. 19:00 tylko na Neo-Nówkowym kanale YouTube odbędzie się prapremierowy pokaz fragmentu ich "Pielgrzymki do miejsc śmiesznych", którą zarejestrowali w ubiegłym tygodniu na potrzeby TVP2. Całość w telewizji 25 grudnia o godz. 20:05. Kabaret Neo-Nówka zaprasza przed monitory.
Koniecznie zobaczcie też przedsmak tego, co zarejestrowała TVP2 i wyemituje w pierwszy dzień świąt. Od Neo-Nówki - krótki making of specjalnie dla Was (Za szkiełkiem - Czarek Rebech i jego oko obserwatora).
Zdjęcie: fanpage kabaretu Neo-Nówka

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 736 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2021 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio