Grupa Poliż Stand-Up zawładnęła NOS!

Grupa Poliż Stand-Up zawładnęła NOS!
19.03.2015 18:17
Czołówka naszej listy od ostatniego tygodnia niezbyt się zmieniła. Na miejscu pierwszym Młodzi Panowie przebywają w restauracji razem z panem Amaro. Tuż za nimi Jacek Balcerzak stoi w kolejce do lekarza. A ostatnie miejsce "na pudle" zajął Mietek Paciaciak.
Pierwsze ruchy zaczynają się na miejscu piątym, gdzie pojawił się Mariusz Kałamaga ze swoim Poliż Stand-Upem...
Warto podkreślić, że pozostali kompani Mariusza również jako nowości pojawili się na naszej liście. Robert Korólczyk na miejscu 11., a Marcin Zbigniew Wojciech na 21.
W powietrzu czuć wiosnę, a na naszej liście kabaret OT.TO z utworem "Okrutna wstrętna wiosna" zamyka pierwszą dziesiątkę. Przypadek? ;-)
Z ciekawostek na liście zdradzimy Wam, że Wasze sympatie do skeczów po śląsku i nowości Paranienormalnych nie zmniejszają się. Młodzi Panowie z Opowieściami biblijnymi awansowali na miejsce 8., zaś na miejsce 6. wskoczyli PNN ze szczypiornistami.
Cała lista dostępna jest tutaj: Lista NOS

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 707 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2020 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio