Kabaret Skeczów Męczących L!VE w Warszawie [KONKURS na KSM-owego mema]!

Kabaret Skeczów Męczących L!VE w Warszawie [KONKURS na KSM-owego mema]!
23.03.2015 22:46
Kabaret Skeczów Męczących działa z nowym programem. Razem z nimi publiczność bawi znana nam z nauk przedmałżeńskich Jadwiga Paździeż oraz Wiesław Adamczyk, pacjent. Już za niecałe trzy tygodnie najnowszy program kabaretu będzie miał swoją premierę w Warszawie. Dokładnie 10 kwietnia o 18:00 w Domu Kultury Świt. Bilety na występ są jeszcze dostępne na stronie KabaretoweBilety.pl.
Z tej okazji mamy dla Was niesamowity konkurs, gdzie nagrodą jest podwójne zaproszenie na ten właśnie występ.
Zasady są proste - skoro KSM lubi żart memowy, my idziemy im naprzeciw i organizujemy KONKURS na mema z KSM. Musi on (mem) być związany z kabaretem, Warszawą i premierą w stolicy. Zatem: porzućcie nudę i dajcie się porwać kreatywności! Każda forma mile widziana. :-)
Na Wasze prace czekamy do 8 kwietnia do godziny 18:00. Zwycięzcę wybierze nasze Jury. Prace można dołączać (np. w formie linka) pod tym newsem, pod newsem na naszym facebooku (link bezpośredni) albo po prostu wysłać grafikę na adres: wydarzenia@tworzymyhistorie.pl
Aby pomóc Wam w działaniach, załączamy grafikę memową kabaretu:
Oraz wymaganą grafikę konkursową:
Powodzenia!
Aha, żebyście wiedzieli - co się z czym je i jak - załączamy też małą podpowiedź dotyczącą samego programu.
Program L!VE to niesamowita okazja obejrzenia na żywo tegorocznych skeczów kabaretu, premierowych, a wręcz przedpremierowych numerów. Właśnie L!VE ujawnia się największy talent KSM, niesamowity wręcz kontakt z publicznością, oraz naturalna i niepohamowana skłonność do improwizacji. Spektakl LIVE jest inny za każdym razem, za każdym razem jest śmieszny, za każdym razem wzbogacony o komentarz aktualnych wydarzeń społeczno-politycznych. Nie da się dwa razy wejść do tej samej rzeki i nie da się dwa razy obejrzeć takiego samego programu KSM.
Podczas spektaklu spotkacie plejadę przezabawnych postaci, wykreowanych przez KSM. Szaloną katechetkę Jadwigę Paździeż (Nauki przedmałżeńskie) w zupełnie nowej odsłonie, odwiedzicie progi zakładu psychiatrycznego, gdzie Wiesław Adamczyk postanowił zostać prezydentem, dowiecie się jak tradycyjna rodzina reaguje na bezalkoholowe chrzciny, oraz czemu szatan słucha disco polo.
LIVE to „na żywo”, LIVE to inaczej niż w telewizji, LIVE to 100 minut intensywnego śmiechu,LIVE to entuzjastyczne recenzje widzów, LIVE to pewność że to TY będziesz w centrum niesamowitych kabaretowych emocji. Sprawdź czym będzie LIVE w Twoim mieście.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2020 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio