NOS: Debata z najwyższą oglądalnością!

NOS: Debata z najwyższą oglądalnością!
24.05.2015 14:54
Mijający tydzień także w branży kabaretowej ocierał się głównie o dzisiejsze wybory prezydenckie. Najczęściej oglądanym skeczem w ostatnich dniach była Debata prezydencka, która zadebiutowała na liście Najczęściej Oglądanych Skeczów na miejscu pierwszym!
Ciekawy skecz punktujący obydwu kandydatów wykonało kondominium Mrumsów-MłodychPanów. Debatę poprowadził Robert Górski, a gościnnie wystąpili Kabaret Skeczów Męczących i Słoiczek po cukrze! Czyim zwycięstwem zakończyła się ta debata? Można śmiało powiedzieć, że oberwało się i jednemu i drugiemu! :)
Tak znakomity wynik debaty sprawił, że Rolnik szukający żony Kabaretu Młodych Panów musiał zadowolić się w tym tygodniu miejscem drugim, a Chińskie podróby Kabaretu Pod Wyrwigroszem spadły na miejsce trzecie!
Duży spadek zanotował inny kandydat na prezydenta wystawiony przez bardzo znane wśród młodych ugrupowanie o nazwie Kabaret Skeczów Męczących! Pan Adamczyk (bo o nim mowa) spadł na 6. pozycję!
Mamy także w TOP10 jeszcze jedną nowość. Na miejscu 7. zadebiutował "Święty spokój" Formacji Chatelet!
Cała lista dostępna jest tutaj: Lista NOS

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2021 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio