Wakacyjna PAKA z Pompą

Wakacyjna PAKA z Pompą
08.06.2015 21:26
Wakacje to czas na odpoczynek i relaks. A co jeśli musicie zostać w wielkim mieście? Nic straconego! Stowarzyszenie PAKA oraz Kawiarnia Mimika zapraszają na Scenę przy Pompie przy Teatrze J. Słowackiego (pl. Św. Ducha 4) na cykl "Wakacyjna PAKA z Pompą".
W każdy piątek lata począwszy od 12 czerwca aż do końca sierpnia zapraszamy o godz. 20:00 na niezwykle przyjemny i lekki wieczór z kabaretem. Zaprezentują się bardzo różni artyści, będziecie mieli do czynienia z klasycznym kabaretem, ale też ze stand-upem i improwizacją.
Młodzi artyści będą niczym morska bryza dająca orzeźwienie i odświeżenie w wielkomiejskim skwarze Krakowa. To idealny plan na spędzenie letniego piątkowego wieczoru. Dajcie sobie odrobinę wakacji i słonecznego uśmiechu! To takie proste!
A przed Wami zaprezentują się:
12.06. Iza Kała - Kredyt Zaufania
19.06. Stand-Up Kraków - Marcin Wojciech, Adam Grzanka i Tomek Biskup
26.06. Same Baby, support: Nomen Omen
3.07. Antoni Gorgoń Grucha
10.07. 7 minut Po
17.07. Karol Kopiec i Rafał Pacześ
24.07. Kabaret DABZ
31.07. Grupa AD HOC
7.08. Kabaret Tiruriru
14.08. Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn
21.08. Janek Malinowski i Łukasz Żak Zaczek
28.08. Róbmy Swoje
Na każde występ bilet kosztuje jedyne 15 zł, tyle co szklanka lemoniady czy lody, a dobra zabawa da Wam o wiele więcej przyjemności.
Można je kupić na: www.paka.pl/bilety oraz w kawiarni Mimika (pl, Św. Ducha 4) oraz Cafe Manghha w Muzeum sztuki i techniki japońskiej Manghha (ul. Konopnickiej 26)

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 736 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2021 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio