NOS: Komorowski i Kaczyński na jednej liście!

NOS: Komorowski i Kaczyński na jednej liście!
10.09.2015 20:48
Zapachniało polityką. W TOP10 mamy zarówno byłego już prezydenta Bronisława Komorowskiego, a także byłego premiera Jarosława Kaczyńskiego, który w dodatku śpiewa o aktualnym prezydencie - Andrzeju Dudzie. Pierwszy z nich awansował na 2. pozycję, a drugi debiutuje na liście na miejscu 8.!
Liderem pozostają Chrzciny Kabaretu Skeczów Męczących! Nie mieli sobie równych w kolejnym już tygodniu. A wciąż ogromne zainteresowanie tym skeczem sugeruje, że zadomowią się na szczycie na kilka kolejnych tygodni.
Miejsce trzecie utrzymała pani Krystyna (Kabaret Nowaki), która swoim wdziękiem pomaga księdzu na egzaminie. Niestety, spadek na czwartą pozycję zaliczyła Bożenka (Kabaret Smile).
Kolejny awans zaliczyli też Moralni! Ich skecz o paleniu papierosów (no, powiedzmy) awansował już na 7. pozycję! A pierwszą dziesiątkę zamyka nowość - nauka śląskiej gwary w wykonaniu Kabaretu Młodych Panów.
Cała lista dostępna jest tutaj: Lista NOS

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2021 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio