Kolejna płyta DVD Ani Mru Mru wędruje do...

07.06.2009 23:09
Kolejna płyta DVD Ani Mru Mru wędruje do...
Dzisiejszy wieczór, to czas długo oczekiwanych i ważnych wyników... konkursu oczywicie. Kolejne pytanie, choć problematyczne dla wielu z Was, okazało się pestk dla Adama Markiewicza z Warszawy,który wiedział, że dla Waldka "standing ovation jest lepsze od orgazmu".
Gratulujemy kolejnemu zwycięzcy płyty DVD Ani Mru Mru! Do rozdania mamy jeszcze mnóstwo płyt, o które walczyć możecie przez cały czerwiec!Zasady s proste - codziennie jedno krótkie pytanie - codziennie najnowsza płyta DVD kabaretu do wygrania! Odpowiedzi na wszystkie pytania znaleć możecie oczywicie na stronach naszego portalu.

Konkurs: "Co Ty wiesz o Ani Mru Mru?"

Życzymy powodzenia! :)
Redakcja Kabarety.TworzymyHistorie.pl


P.S. Pozdrawiamy i gratulujemy wszystkim 27% Polaków, którzy wykazali się dzi dojrzałoci!

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 712 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2020 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio