Popularne:

Lista NOS: Porządek jak w wojsku!

Lista NOS: Porządek jak w wojsku!
10.12.2015 18:30
Kabaret Młodych Panów absolutnie zdominował czołówkę listy Najczęściej Oglądanych Skeczów! Ostatnie siedem dni to miażdżąca przewaga ekipy z Rybnika, która w TOP5 ma już 3 swoje skecze.
Liderem został skecz "Wojsko" Kabaretu Młodych Panów, pokazujący obraz dzisiejszych potencjalnych poborowych. Niestety, szału nie ma. Bezstresowe wychowanie i rozpieszczanie dzieci zbiera żniwa.
Miejsce drugie to również Młodzi Panowie. A dokładniej piosenka wykonana przez Kaczora, nawiązująca do znanego polskiego gangstera. Trzeba przyznać, że bardzo udana kompozycja.
Poprzedni lider czyli skecz "Holandia" Kabaretu Moralnego Niepokoju spada na ostatnie miejsce na podium. Co i tak jest znakomitym wynikiem, patrząc po oglądalności jaką osiągnęły skecze z tegorocznego Ryjka.
Znakomity wynik osiągnął stand-uper Łukasz Lotek Lodkowski, którego monolog o rodzicach i komunikacji miejskiej znajął miejsce 4-te na naszej liście! Skecz raczej dla osób pełnoletnich, ale zdecydowanie wart obejrzenia!
Cała lista dostępna jest tutaj: Lista NOS

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2021 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio