Popularne:

Lista NOS : Kabaret Skeczów męczących bije rekordy!

Lista NOS : Kabaret Skeczów męczących bije rekordy!
07.07.2016 10:55
Kolejny tydzień i kolejna lista NOS. Co za tym idzie? "Złoty pociąg i pampasowiec" ciągle widnieje na pierwszym miejscu naszej listy! Zdecydowana większość z was już na pewno widziała ten skecz, licznik wskazuje 174 tysiące wyświetleń!.Nie pozostaje nic innego jak wstać z miejsca i bić brawo wam oraz Kabaretowi Skeczów Męczących za tak fenomenalny skecz!
Kto jeszcze go nie widział zapraszamy :
Kabaret Paranienormalni również bacznie utrzymuje się na podium z miejscem drugim na naszej liście. Instruktor BHP doprowadził nas do płaczu, więc się nie dziwimy że tak się wam spodobał. Obejrzano go ponad 21 tysięcy razy!
Kto nie widział koniecznie musi go zobaczyć! :
Na trzecim miejscu mamy skecz "menele" Kabaretu Neo-Nówka! Widownia śmiała się do łez, wierni fani przed ekranami pewnie też. Bardzo się postarali, więc nie dziwimy się że ten skecz również ma ponad 21 tysięcy wyświetleń!
Na miejscu czwartym widnieje Kabaret Paranienormalni wraz ze swoim skeczem "Mariolka i spotkanie z drogówką, Dzień Dobry TVN & Pascal"

Miejsce siódme zajmuje skecz Kabaretu Smile "Bożenka i rowerek" który został pokazany na XVII Mazurskiej Nocy Kabaretowej 2015!

Ponad 5 tysięcy razy został odtworzony skecz "Poczta" Kabaretu Neo-Nówka! Tym samym zajmuje miejsce 9!

Ostatnie miejsce na naszej liście oblężone zostało przez Kabaret Nowaki & Kabaret K2 i ich rozkładający na łopatki skecz "Złoty metal w rzucie młotem". Tak nas zainspirowali, że powstał mem który swego czasu został dodany na naszego facebooka!

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2021 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio