Lista NOS : Kabaret Skeczów Męczących nie do zdarcia!

Lista NOS : Kabaret Skeczów Męczących nie do zdarcia!
11.08.2016 11:27
Cóż można powiedzieć, chyba należy tylko wstać i klaskać! Skecze Kabaretu Skeczów Męczących zajmują pierwsze cztery miejsca w naszym rankingu! Ku naszemu zdziwieniu skecz Złoty pociąg i pampasowiec spadł na miejsce czwarte. Na miejscu pierwszym widnieje skecz "Powrót sportowca do domu" pochodzący z Świętokrzyskiej Gali Kabaretowej 2014, możemy się dowiedzieć iż nasi sportowcy łatow ze swoimi kobietami nie mają ;). Zaraz za nim jest "Komorowski nad morzem", każdy jest człowiekiem i może dorabiać na wakacjach! kolejno za nimi "Gdzie baba nie może" kabaret zabawnie przedstawia jak traktowana jest kobieta w krajach arabskich.
Piąte miejsce zajmuje Kabaret Rewers & Kabaret Moralnego Niepokoju - Bieganie i dieta, każdy może być fit!
Perełka wśród skeczy! Kabaret Rewers - Sztuczka z gwoździem, w telewizji śniadaniowej chyba pół Polski widziało tą nieudaną sztuczkę. Tutaj jest mniej krzyku i paniki ale za to więcej śmiechu! Na kolejnych miejscach mamy Kabaret Moralnego Niepokoju - Odrabianie lekcji, Kabaret Ciach - Dziewczyna syna, Abelard Giza - Stand-up o papieżu, Kabaret Neo-Nówka - Wandzia i Straż Miejska.
Kompilacja tego tygodnia to na prawdę mocne lekarstwo na depresję i wszelkie smutki!

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 736 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2021 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio