Lista NOS: Kolejna zmiana lidera!

Lista NOS: Kolejna zmiana lidera!
18.03.2017 21:34
Minął kolejny tydzień, a na szczycie listy mamy spore przetasowania! Nowym liderem został skecz Kabaretu Młodych Panów! Wysoko zadebiutował nowy odcinek serialu Ucho Prezesa, a poprzedni lider (Neo-Nówka) spadł na 8. pozycję.
Dawno nie mieliśmy na szczycie Młodych Panów z Rybnika. Ale pojawili się z nowym skeczem i od razu zgarnęli wszystko! Duża w tym zasługa znakomitego w tym skeczu Mateusza Banaszkiewicza. Polecamy! :)
Miejsca 3. i 4. to tematyka polityczna. Na trzecim miejscu zadebiutował najnowszy odcinek Ucha Prezesa, w którym pojawiła się Angela Merkel i Krystyna Pawłowicz! :)
Na 4. pozycji uplasował się znakomity i kąśliwy skecz Kabaretu Limo o symbolach narodowych. Skecz, który po prostu trzeba zobaczyć!
Fani Kabaretu Smile mogą być zadowoleni, bowiem aż 3 ich skecze znalazły się w pierwszej 10-tce!
Miejsca 6. i 7. to kolejno: Bożenka na rowerku i piosenka o błędach językowych, które były w minionym tygodniu bardzo ciepło przez Was odebrane.
A na miejscu 10-tym znalazł się skecz fit, eko, bio i piosenka "Gdzie te chłopy"!
Cała lista dostępna jest tutaj: Lista NOS

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 614 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Kabarety - Serwis Kabaretowy | Kabarety, organizacja imprez | Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2018 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio