Ucho Prezesa: Opozycja u Prezesa!

Ucho Prezesa: Opozycja u Prezesa!
24.04.2017 19:58
Szalony odcinek! Jeden z najlepszych.
Robert Górski w najnowszym odcinku Ucha Prezesa skupił się na uwypukleniu słabości dzisiejszej opozycji. Opozycji skłóconej, nieogarniętej i kopiącej pod sobą dołki. Oberwało się wszystkim. Do prezesa przyszedł bowiem Schetyna (PO), Petru (Nowoczesna), Kosiniak-Kamysz (PSL) oraz Kukiz i Liroy (Kukiz'15).
To, co kolejny raz rzuca się w oczy, to świetny dobór aktorów, którzy są niezwykle podobni wizualnie do odgrywanych postaci. Oglądając Liroy'a można się zastanawiać, czy to aktor, czy rzeczywiście sam muzyk wystąpił w serialu.
Wisienką na torcie tego odcinka jest zjarany "ziołem" prezydent, który wciąż nie doczekał się przyjęcia go do gabinetu prezesa.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 607 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Kabarety - Serwis Kabaretowy | Kabarety, organizacja imprez | Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2018 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio