Andrus zdecydował o swojej przyszłości

Andrus zdecydował o swojej przyszłości
02.11.2017 13:01
Wobec takiego ultimatum Andrus musiał podjąć decyzję z czego chce zrezygnować. Między nim a prezesem radia Jackiem Sobalą doszło do spotkania 19-go października. Jednak panowie nie doszli do porozumienia.
W związku z powyższym Artur Andrus ostatecznie zdecydował zakończyć swoją trwającą od 23 lat (!) współpracę z Polskim Radiem. Całą sprawę skomentował krótko:
"Nie wiem, czy jeszcze wystąpię w Trójce. Być może pojawię się, by poprowadzić ostatnią audycję. Poprosiłem o szybkie rozwiązanie umowy za porozumieniem stron"
- powiedział dziennikarz.
Artur Andrus przez ostatnie 12 lat godził pracę w radiowej Trójce i w TVN24. Niestety obecnym władzom Trójki taka sytuacja się nie spodobała.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 607 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Kabarety - Serwis Kabaretowy | Kabarety, organizacja imprez | Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2018 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio