Lista NOS: Awanse i nowości!

Lista NOS: Awanse i nowości!
23.11.2017 15:36
W najnowszym notowaniu Listy Najczęściej Oglądanych Skeczów mamy sporo nowości i jeszcze więcej awansów. Najczęściej oglądanym skeczem ostatnich dni był "Egzamin" Kabaretu Hrabi, z wyjątkową rolą Joanny Kołaczkowskiej.
Dwa kolejne miejsca to awanse skeczów z 15-lecia Kabaretu Smile! Na drugą pozycję wskoczył skecz wspólny kabaretów Smile i Młodych Panów - "Wywiadówka". Na wysoką pozycję skeczu zapewne duży wpływ miała też wpadka, która przydażyła się na scenie Kaczorowi z KMP! :)
Trzecie miejsce zajął nowy skecz Ani Mru-Mru o przygodach ojca podczas zapisywania dziecka do żłobka.
Na 6. pozycję spadł skecz "Bożenka i Merlin" kabaretu Smile z gościnnym udziałem Marcina Wójcika, który to kilkukrotnie próbował rozbić im skecz wchodząc niespodziewanie na scenę. :)
Cała lista dostępna jest tutaj: Lista NOS

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 607 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Kabarety - Serwis Kabaretowy | Kabarety, organizacja imprez | Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2018 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio