"Najśmieszniejsi" w TV PULS i PULS 2!

"Najśmieszniejsi" w TV PULS i PULS 2!
02.03.2018 03:33
KABARET POD WYRWIGRSZEM i ANI MRU MRU NA ROZPOCZĘCIE NOWEGO SHOW "NAJŚMIESZNIEJSI" - TYLKO W PULS 2 i TV PULS!
Najlepsze skecze, najśmieszniejsze anegdoty i ciekawostki, czyli... wszystko, co chcieliście wiedzieć o swoich ulubionych kabaretach! PULS 2 i TV Puls zapraszają na nowy show „Najśmieszniejsi”. Bohaterami marca będą Kabaret pod Wyrwigroszem z Jarkiem Markiem Sobańskim z kabaretu Zachodni oraz Ani Mru Mru, którego członków przepyta Robert Górski!
W kolejnych odcinkach wystąpią: Kabaret Rak z Joanną Bartel, Grupa MoCarta z Katarzyną Pakosińską oraz Kabaret OT.TO
.
Premiery odcinków w PULS 2 w każdy piątek od 2 marca o 21:00 oraz w TV Puls w każdą sobotę od 3 marca o 14:30.
Najśmieszniejszych” w TV Puls otworzy Kabaret pod Wyrwigroszem. Jakie były najzabawniejsze momenty w ich historii? Czym pasjonuje się Łukasz Rybarski? Jakie są blaski i cienie pracy artystów kabaretowych? O te i wiele innych kwestii wypyta członków Kabaretu pod Wyrwigroszem Jarek Marek Sobański z kabaretu Zachodni. Rozmowa będzie przeplatana najlepszymi skeczami kabaretu - widzowie zobaczą m.in. legendarnych „Kresowiaków”, piosenki „Po co nam drzewa” i „Kredyty frankowe” oraz wysłuchają nowego monologu Łukasza Rybarskiego.

Premiera w PULS 2: piątek 2 i 9 marca, godz. 21:00
Premiera w TV Puls: sobota 3 i 10 marca, godz. 14:30
Marzec należeć będzie również do kabaretu Ani Mru Mru a spotkania poprowadzi Robert Górski, który po raz pierwszy wystąpi w roli prowadzącego talk show. W czterech odcinkach widzowie zobaczą takie kultowe skecze jak: „Chińska restauracja”, „Supermarket”, „Tofik”, „Romek brzuchomówca” i wiele innych. Dowiedzą się także, co to jest „Ryjek” i „złote koryto”, oraz czym według Ani Mru Mru różnią się artyści kabaretowi od aktorów.

Premiera w PULS 2: piątek 16, 23 marca oraz 6, 13 kwietnia, godz. 21:00
Premiera w TV Puls: sobota 17, 24 marca oraz 7 i 14 kwietnia, godz. 14:30
Program „Najśmieszniejsi” gwarantuje doskonałą rozrywkę widzom: zarówno tym zgromadzonym w studiu TV Puls jak i przed telewizorami. Każdy odcinek trwa 44 minuty i składa się z występów na scenie z najlepszymi skeczami oraz z lekko żartobliwej rozmowy z bohaterami odcinka. Będzie intrygująco oraz zabawnie - a wszystko przy udziale publiczności! W kolejnych odcinkach wystąpią: Kabaret Rak z Joanną Bartel, Grupa MoCarta z Katarzyną Pakosińską i Kabaret OT.TO.
O telewizji PULS:

Telewizja Puls to trzecia największa telewizja komercyjna w Polsce – nadawca dwóch ogólnopolskich kanałów telewizyjnych TV Puls i PULS 2. Kanał TV Puls dociera do 35,5 mln widzów, a PULS 2 – do 29,1 mln widzów (październik 2017; 4+). Rok 2017 był rekordowy pod względem wyników TV Puls, który aż 7 razy zajął miejsce na podium najchętniej oglądanych kanałów telewizyjnych. Rekord odnotował też PULS 2, który w lipcu 2017 osiągnął najwyższą w historii oglądalność na poziomie 3,45% (SHR, All 16-49), a od momentu powstania w 2012 zanotował wzrost o ponad 740% SHR. Telewizja Puls ma najlepszą ofertę programową dla całej rodziny, w tym: premierowe hity filmowe i seriale, najlepsze światowe animacje i dokumenty, produkcje własne (seriale „Lombard. Życie pod zastaw” i „Lekarze na start”) oraz transmisje z największych artystycznych wydarzeń na skalę ogólnopolską, jakimi były Mazurska Noc Kabaretowa 2017 czy Zielonogórska Noc Kabaretowa 2017. Telewizja Puls współpracuje z największymi światowymi wytwórniami i dystrybutorami kontentu m.in.: Monolith, Viacom, Sony Pictures Television, A+E Networks, Warner Bros., Disney, NBC Universal i CBS. Telewizja Puls jest laureatem Telekamery Tele Tygodnia 2013, 2014 i 2015 oraz prestiżowej Złotej Telekamery Tele Tygodnia 2016 za „wybitne osiągnięcia telewizyjne”. Nominację do Telekamery Tele Tygodnia 2018 otrzymał również serial TV Puls „Lombard. Życie pod zastaw”.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2022 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio