XV RYJEK tuż tuż...

14.10.2010 14:02
XV RYJEK tuż tuż...
Kolejna Rybnicka Jesień Kabaretowa "RYJEK" przed nami! To już 15. edycja tego festiwalu. Jest to jedyny w Polsce festiwal kabaretowy, w którym obowiązuje żelazna zasada premierowych skeczy! Każdy kabaret biorący udział w konkursie musi zaprezentować zupełnie nowe, nigdzie wcześniej nie grane skecze! To gwarantuje nam znakomitą zabawę i pewność iż obejrzymy blisko 100 skeczy, których nikt wcześniej nie widział!

XV Ryjek

W tym roku w konkursie głównym udział wezmą: Kabaret Adin, Kabaret Ani Mru Mru, Grzegorz Halama Oklasky, Kabaret Jurki, Kabaret Limo, Kabaret owcy.B, Kabaret Nowaki, Kabaret Paranienormalni, Kabaret Smile i Kabaret Weźrzesz!

Zobacz program festiwalu i więcej szczegółów:
Program XV Rybnickiej Jesieni Kabaretowej "RYJEK"

A tak było przed rokiem:


Oficjalna strona RYJKA: http://www.ryjek.eu

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 607 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Kabarety - Serwis Kabaretowy | Kabarety, organizacja imprez | Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2018 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio