Kabaretowa Siła Miłości

25.02.2011 16:26
Kabaretowa Siła Miłości
Już w sobotę - 26 lutego o godz. 20.05 na TVP2 Kabaret Skeczów Męczących i przyjaciele pokażą Wam Kabaretową Siłę Miłości!

W życiu zdarzają się różne rzeczy. Bywają momenty zarówno lepsze jak i te bardziej traumatyczne. Jednakże najnowszy program telewizyjny do którego scenariusz napisali Męczący udowodni Wam, iż nawet te teoretycznie cięższe chwile mogą nieść z sobą wiele śmiesznych momentów i zaskakujących zwrotów akcji!! Ale po kolei: Kłaka rzuciła dziewczyna. Jego przyjaciele (Eryk i Śliski) postanawiają mu pomóc w trudnych chwilach i znaleźć nową partnerkę. Czy im się to uda? Czy Kłaku faktycznie potrzebuje pomocy? Na te i wiele innych pytań odpowiedź uzyskacie już 26 lutego w programie Drugim Telewizji Polskiej! Na scenie wspaniali artyści sceny kabaretowej i nie tylko:

Natalia LESZ
Joanna BARTEL
Katarzyna ZIELIŃSKA
Kabaret POD WYRWIGROSZEM
Kabaret NOWAKI


Całość zaś przygotował i poprowadził:
Kabaret SKECZÓW MĘCZĄCYCH
przy "żywym" akompaniamencie:
Wielkiej Orkiestry Sympatycznej

Zapraszamy na dwie godziny wspaniałej zabawy, premierowych skeczów i zaskakujących scenek !!

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2020 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio