Popularne:

Kabaret Jurki i Grupa Ad Hoc w Klubie Studio!

18.02.2012 13:30
Kabaret Jurki i Grupa Ad Hoc w Klubie Studio!
29 lutego o godz. 20.00 w Klubie Studio wystąpi Kabaret Jurki. Są oni z pewnością formacją niebanalną, skupiającą osobowości sceniczne, które się doskonale uzupełniają, tworzą programy zabawne, ciekawe, intrygujące i inspirujące. Potwierdzają to liczne nagrody, wyrazy uznania środowiska kabaretowego i zawsze: maksymalnie rozbawiona publiczność.

Bilety: 20zł (ulgowe), 25zł (zwykłe)

Bilety na koncert dostępne w sieci sprzedaży Ticketpro oraz online na stronie www.ticketpro.pl, na stronach: www.biletynakabarety.pl oraz www.kabaretowebilety.pl. Bilety Kolekcjonerskie będą dostępne w Klubie Studio, Klubie Filutek oraz w Klubie Gwarek. Więcej informacji o kabarecie na: www.klubstudio.pl.14 marca o 20.00 w Klubie Studio odbędzie się Wieczór Komedii Improwizowanej. Jest to szczególna zabawa w kabaret, która nie pozostawia publiczności obojętną - każda osoba zgromadzona na sali ma szansę wpłynąć na to, co i kiedy dziać będzie się na scenie.
Wieczór Komedii Improwizowanej to za każdym razem wieczór wyjątkowy, bo jedyny i niepowtarzalny. Na tym właśnie polega urok i siła improwizacji. A będziemy mieli do czynienia z jej mistrzami, czyli Grupą AD HOC, doskonale już w Krakowie znaną i cenioną, zarówno przez publiczność, jak i środowisko kabaretowe.

Bilety: studenci I roku AGH: 12zł, ulgowy 17zł, zwykły: 22zł

Bilety na koncert dostępne w sieci sprzedaży Ticketpro oraz online na stronie www.ticketpro.pl, na stronach: www.biletynakabarety.pl oraz www.kabaretowebilety.pl. Bilety Kolekcjonerskie będą dostępne w Klubie Studio, Klubie Filutek oraz w Klubie Gwarek. Więcej informacji o kabarecie na: www.klubstudio.pl.Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2021 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio