Konkurs: Bilety na Paranienormalnych!

06.01.2009 09:09
Konkurs: Bilety na Paranienormalnych!
Jak już powszechnie wiadomo, kabarety smakuj najlepiej na żywo! W zwizku z tym przygotowalimy dla Was konkurs!! Do wygrania dwie podwójne wejciówki na jutrzejszy (07.01.2009) występ kabaretu Paranienormalni w krakowskiej Rotundzie w ramach ruszajcej "Krakowskiej Sceny Kabaretowej" (link)!

Wystarczy że wylecie nam do godziny 22:00 odpowied na proste pytanie:
"Jak nazywa się nowy członek kabaretu Paranienormalni?"
(w tytule maila podaj swoje imię i nazwisko, a w treci maila - poza poprawn odpowiedzi - także miasto i koniecznie swój numer telefonu!)

Odpowiedzi nadsyłajcie na adres: konkurs@tworzymyhistorie.pl

Serdecznie prosimy o zgłaszanie się osób z Krakowa i okolic, lub osób, które maj pewnoć, że będ mogły dojechać na miejsce imprezy.
Okazja tym bardziej jest gorrrca, gdyż w obliczu szalejcych mrozów w nieklimatyzowanej sali Rotundy Paranienormalni na pewno Was rozgrzej!

Dla tych, którzy nie będ mogli wybrać się na Krakowsk Scenę Kabaretow mamy niepowtarzaln okazję - czekamy na Wasze propozycje pytań, które chcielibycie zadać członkom kabaretu Paranienormalni pod adresem konkurs@tworzymyhistorie.pl! Wykorzystamy Wasze pomysły podczas rodowego wywiadu. Współtwórzcie z nami dział Okiem Kamery i poczujcie się jak dziennikarze!

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 761 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2021 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio