Poligon Kabaretowy w Firleju – po raz ostatni w tym sezonie! KONKURS!

07.05.2012 11:34
Poligon Kabaretowy w Firleju – po raz ostatni w tym sezonie! KONKURS!
Z trudem wróciliście do rzeczywistości po wielgachnym weekendzie, a chcielibyście jeszcze od szarej codzienności uciec? Nic prostszego – przyjdźcie w ten piątek na Poligon Kabaretowy do Firleja!

Poligon będzie to niezwykły, gdyż ostatni w tym sezonie. A skoro tak, to wystąpią najlepsi z najlepszych, nie zabraknie niespodzianek i różnego rodzaju podsumowań – krótko mówiąc: finał z pompą! W tradycyjnym pojedynku na premierowe skecze wystąpią kabarety Chyba, Dabz, Tiruriru oraz świeżo upieczony zdobywca Grand Prix PAKI 2012 Ścibor Szpak. W drugiej części wystąpi grupa improwizacyjna Narwani z Kontekstu, złożona z członków kabaretów Chyba i Dabz wraz z zaproszonymi gośćmi, czyli coś czego we Wrocławiu jeszcze nie było. Nie przegap! Naładuj akumulatory przed wakacjami na najlepszej imprezie kabaretowej w mieście!

Co?: Poligon Kabaretowy
Kiedy?: 11 maja, piątek, godz. 19:00
Gdzie?: Klub Firlej, ul Grabiszyńska 56
Bilety: 20 zł do nabycia na www.biletynakabarety.pl oraz w Firleju w dniu koncertu

UWAGA!
Mamy dla Was dwa podwójne zaproszenia na Poligon! Aby wygrać zaproszenie, należy odpowiedzieć na pytanie:

Kiedy odbył się poprzedni Poligon?

Odpowiedzi (dokładna data) oraz Wasze imię i nazwisko należy wysłać do środy (9 maja 2012) do godziny 24.00 na adres: wydarzenia@tworzymyhistorie.pl. Zwycięzców wybierzemy drogą losowania. Życzymy powodzenia i zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 761 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2021 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio