Bawmy się dalej! Startują Eliminacje do Skecz-Up 2016

18.03.2016 11:09
Witam, w tym roku także mamy Skecz-Up, wiec więc wszystkich studentów prowadzoncych działalność kabaretową zapraszam do zgłaszania się!
Przegląd odbędzie się 21 kwietnia w poznańskim klubie BlueNote, aby wystąpić na naszej scenie należy najpierw przejść internetowy etap eliminacyjny. Zgłoszeń można dokonywać za pomocą wysłąnia maila na email skecz.up.nzs.uam@gmail.com , do 30 marca, wraz z materiałem wideo z twórczości na bazie którego odbędą się eliminacje. O wynikach eliminacji zostaną państwo poinformowani 4 kwietnia. Nie przegapcie okazji do tworzenia kultury studenckiej wraz z nami! Regulamin znajdą państwo pod adresem: http://www.mediafire.com/download/wu9w0o34003kyb3/Regulamin-Studenckiego-Konkursu-Kabaretowego-SKECZ.docx Pozdrawiam Łukasz Gromala

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Kabarety - Serwis Kabaretowy | Kabarety, organizacja imprez | Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2018 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio