Grupa AD HOC - Dziwni Goście

Ten skecz jest w poczekalni i oczekuje na sprawdzenie.
Zaloguj się aby móc go ocenić i przyspieszyć proces weryfikacji.
mjanek
Dodano: 2016-02-25
plusświetne
minussłabe
minusdo ulubionych [?]Wybranie tej opcji spowoduje dodanie skeczu do grupy Twoich ulubionych skeczów, dostępnych w Twoim profilu.
minusZgłoś niedziałający skecz
1751 wyświetleń (szczegóły)
plus0|minus0
Fajne?
Opis:
Wieczór Komedii Improwizowanej - 21.10.2015r. Pamiętaj! Komedia improwizowana najlepiej smakuję NA ŻYWO! Najbliższy występ: 2.03 Kraków, Klub Studio Gra: Dziwni goście W grze udział biorą 4 osoby (Aneta, Jeffrey, Michał i Janek). Ich zadaniem jest odegrać scenę przyjęcia zorganizowanego przez Anetę. Aneta jako gospodyni nie wie kto się pojawi. Jej zadaniem jest zgadnąć charakterystyki gości, które zostały wybrane przez publiczność.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Najnowsze

Podobne skecze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Lista NOSNotowanie 724 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2021 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio