Marcin Wojciech - ZŁODZIEJ Z KEVINA | Monolog | Marcin Zbigniew Wojciech

mzw
Dodano: 2019-09-03
plusświetne
minussłabe
minusdo ulubionych [?]Wybranie tej opcji spowoduje dodanie skeczu do grupy Twoich ulubionych skeczów, dostępnych w Twoim profilu.
minusZgłoś niedziałający skecz
769 wyświetleń (szczegóły)
plus0|minus0
Fajne?
Opis:
ZŁODZIEJ Z KEVINA | Monolog | Marcin Zbigniew Wojciech ✪ Subskrybuj kanał http://youtube.com/user/marcinwojciec... 🏳️ Wbijaj na fejsa http://facebook.com/MarcinZbigniewWoj... ➡️ Zobacz inne filmiki http://youtube.com/watch?v=-MkxaELXt8... Monolog kabaretowy Złodziej z Kevina nagrany podczas kręcenia Gwiazd Kabaretu, zapowiada Robert Korólczyk z Kabaretu Młodych Panów. Marcin Zbigniew Wojciech jest członkiem Kabaretu 44-200 z Rybnika, który zdobył Koryto Publiczności na Rybnickiej Jesieni Kabaretowej . Jest to drugi skecz Kabaretu 44-200 , w którym Marcin Zbigniew Wojciech wcielił się w Złodzieja z Kevina sam w domu.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Podobne skecze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Lista NOSNotowanie 697 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2020 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio