Katarzyna Pakosińska - artystka kabaretowa, dziennikarka, aktorka i konferansjerka. Współzałożycielka i była członkini Kabaretu Moralnego Niepokoju.
Katarzyna Pakosińska prócz licznych występów estradowych, ma na swoim koncie również role filmowe ( m.in “Deborah” reż. R.Brylski), teatralne (m.in “Historia Manon Lescaux” reż W. Siemion), także spektakle telewizyjne (“Klimaty” reż. M.Łazarkiewicz.).
Jest autorką i współproducentką serialu dokumentalnego „Tańcząca z Gruzją” pokazywanego w 2009 roku w TVP oraz w gruzińskiej telewizji publicznej w 2015. Jako konferansjerka prowadziła najważniejsze wydarzenia w Polsce (m.in KFPP Opole, Nagrody Ministra Kultury). Dwukrotnie nominowana do tytułu Mistrz Mowy Polskiej. Bierze udział w licznych akcjach charytatywnych, jest jedną z ambasadorek organizacji Kwiat Kobiecości. Szerokiej publiczności znana z bezpretensjonalnego uśmiechu i miłości do Gruzji. Prywatnie miłośniczka muzyki, podróży i czekolady.
Talent komediowy znanego aktora sprawił, iż zaczął on występować na estradzie jako „
Andrzej Grabowski Show”. W prześmiesznym programie kabaretowym prezentuje teksty znane i lubiane, ale także nowe - w dowcipny sposób komentujące bieżące wydarzenia. Wciela się przy tym w różne postacie, z czego najpopularniejszy jest góral – specyficznie postrzegający rzeczywistość. Swoje monologi Andrzej Grabowski często prezentuje w telewizji. Brał udział w wielu programach, jak na przykład "Z Grabowskim po raju", "Noc Sylwestrowa 2003/2004” z kabaretem Elita. Wiele razy pojawiał się też na kabaretonach w Opolu, Mrągowie, Koszalinie i innych.
Tomasz Jachimek jest instytucją zawierającą w sobie autora tekstów skeczy, monologów, piosenek, felietonów prasowych, audycji radiowych i wykonawcę tychże. Nie da się ukryć, że Tomasz Jachimek jest inteligentny, błyskotliwy i do tego zabawny. Ponadto jest uczulony na ludzką głupotę, co potwierdza obnażając ją regularnie w programie "Szkło Kontaktowe" w TVN24.
Krzysztof Piasecki Urodził się w 1949 r. we Wrocławiu. Studiował na wydziale mechanicznym na Politechnice Wrocławskiej i kulturoznawstwo na Uniwersytecie Wrocławskim. Ponieważ już wtedy zajął się twórczością estradową, żadnego z tych kierunków nie skończył. Ale za to zdobywał wszystkie możliwe nagrody na przeglądach kabaretowych, zwłaszcza studenckich. W latach 1973 - 1977 występował w programie radiowym „Studio 202” Andrzeja Waligórskiego. W 1976 roku zaczął zawodowo zajmować się satyrą. Jednak do roku 1980 nie pokazywali go w telewizji, nad czym do dziś ubolewa. Od października do grudnia 1981 był członkiem kabaretu Pod Egidą z Warszawy. Później, po stanie wojennym występował jeszcze w wielu grupach, aż przyszedł czas na karierę solową. Stopniowo zaczął się pojawiać w mediach. Dziś już chyba nie ma osoby, która nie kojarzyłaby takich programów telewizyjnych, jak „Dyżurny Satyryk Kraju”, czy „Ale plama”, w których Krzysztof Piasecki grał bardzo ważną rolę.
Bilety na występ do kupienia tutaj:
Bilety na Nową Rewię Kabaretową