Toż to jakaś Szarpanina, czyli październikowy Poligon Kabaretowy!

20.10.2012 12:18
Toż to jakaś Szarpanina, czyli październikowy Poligon Kabaretowy!
W niedzielę 28 października w klubie Firlej we Wrocławiu o godzinie 18:00 kolejny Poligon Kabaretowy. Tym razem gościem specjalnym będzie kabaret Szarpanina ze Szczecina.

Poligon Kabaretowy to impreza, podczas której można zobaczyć zupełnie premierowe skecze wrocławskich kabaretów. Tym razem stały skład Poligonu, czyli kabarety Chyba, Dabz, Tiruriru oraz Ścibor Szpak, zmierzy się w kategoriach: Jeszcze minutkę, Murmurando, Najlepszy przyjaciel. Kto wygra? - zdecyduje o tym jak zwykle jury wyłonione z publiczności. Tylko na Poligonie możesz poczuć się jak Kuba Wojewódzki!

W drugiej części wieczoru wystąpi gość specjalny, którym będzie szczeciński Kabaret Szarpanina. Ten zespół zasłynął już w świecie. Wygrywali festiwale, robili (i robią) dziwaczne filmiki, bawią się formą sceniczną, popisują się elokwencją, błyszczą w telewizyjnej Dwójce, niektórzy z nich są nawet ładni, ale czy to powody do sławy? Być może nie, ale są bardzo zabawni. Przyjdźcie, żeby to sprawdzić.

Gdzie: Klub Firlej, ul. Grabiszyńska 56, Wrocław
Kiedy: 28 października, godz. 18.00
Bilety: 20 zł w przedsprzedaży na www.biletynakabarety.pl, 25 zł w dniu koncertu w klubie Firlej

UWAGA! KONKURS!

Mamy dla Was trzy podwójne zaproszenia na ten występ! Aby wygrać zaproszenie, należy odpowiedzieć na pytanie:

Kto był gościem specjalnym poprzedniego Poligonu?

Odpowiedzi oraz Wasze imię i nazwisko należy wysłać do czwartku (25 października 2012) do godziny 24.00 na adres: wydarzenia@tworzymyhistorie.pl. Zwycięzców wybierzemy drogą losowania. Życzymy powodzenia i zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2021 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio