KONKURS: Kabaretowe Poniedziałki: Formacja Chatelet!

25.01.2013 15:40
KONKURS: Kabaretowe Poniedziałki: Formacja Chatelet!
W jeden, wybrany poniedziałek każdego miesiąca CKS Mrowisko w Gliwicach opanowują kabarety. To nowy projekt Impresariatu Eskander i Mrowiska. Prekursorem został Kabaret Skeczów Męczących, a już 25 lutego o 19.00 wystąpi Formacja Chatelet w programie Foch. (więcej informacji znajdziecie tutaj).

Formacja Chatelet to niepoprawni optymiści i wieczni buntownicy – ciągle wierzą, że poprzez kabaret zmienią świat i odkryją u ludzi nowe kontynenty świadomości. Świat zmieniają już od niemal 17 lat. Najwięcej przyjemności sprawia im dawanie przyjemności [cokolwiek to znaczy].

Mamy dla Was jedno podwójne zaproszenie na ten występ! Aby je wygrać, należy do zdjęcia zamieszczonego poniżej wymyślić zabawny podpis/tytuł/komentarz/a także myśli wewnętrzne Adama Małczyka i Michała Pałubskiego. Swoje propozycje wpiszcie w komentarzu poniżej. Najlepszy wpis zostanie nagrodzony!

Zabawa zaczyna się teraz i potrwa do piątku (15.02.2013), do godziny 24.00. Rozstrzygnięcie nastąpi w sobotę, 16 lutego.

UWAGA! Aby wziąć udział w konkursie dodaj wpis jako osoba zalogowana - tylko tak będziemy mogli się z Tobą skontaktować.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2021 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio