KONKURS: Wieczór Stand Up w Gliwicach!

03.04.2013 10:38
KONKURS: Wieczór Stand Up w Gliwicach!
Kolejny kabaretowy poniedziałek w Mrowisku już 8 kwietnia. Zaplanowano, że widzowie sit down, a na scenie - Stand up w wykonaniu: Marcina Wojciecha (44-200), Mariusza Kałamagi (owcy.B) i Roberta Korólczyka (Kabaret Młodych Panów). Szczegółowe informacje znajdziecie tutaj.
Bilety na godzinę 19.00 zostały już wyprzedane. Ale ze względu na bardzo duże zainteresowanie Stand-upem odbędzie się drugi spektakl o godzinie 21.00.

Mamy dla Was jedno podwójne zaproszenie na występ o 21.00! Aby wygrać zaproszenie, należy wysłać hasło: Stand Up Gliwice oraz Wasze imię i nazwisko na adres: wydarzenia@tworzymyhistorie.pl. Konkurs trwa do godziny 21.00 w dniu dzisiejszym. Zwycięzcę wybierzemy drogą losowania. Życzymy powodzenia i zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem | Samochody elektryczne EV | Ładowanie elektryków |
QUIZ: Rozpoznaj EV

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2022 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio