KONKURS: 29. PAKA - Finał cz.2!

21.04.2013 12:25
KONKURS: 29. PAKA - Finał cz.2!
Finał 29. PAKI trwa dwa dni. Solidny humor ośmiu kabaretów trzeba dawkować! Dziś trzecia, a zarazem druga finałowa, odsłona naszego konkursu - nagrodą jest podwójne zaproszenie na Finał 29.PAKI cz.2, gdzie konkurować ze sobą będą: Kabaret z Konopi (Kielce), Kabaret Z Nazwy (Olsztyn), Kabaret 7 minut Po (Kraków), Ścibor Szpak (Wrocław). Aby wygrać zaproszenie, należy odpowiedzieć na pytanie:

Kto został laureatem dziesiątej PAKI?

Odpowiedzi oraz Wasze imię i nazwisko należy wysłać do wtorku 23 kwietnia 2013 do godziny 24.00 na adres: wydarzenia@tworzymyhistorie.pl. Zwycięzcę wybierzemy drogą losowania. Życzymy powodzenia i zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie.

Przypominamy, że pierwsza i druga odsłona konkursu jest nadal nierozstrzygnięta. Podwójne zaproszenie na Telewiżyn 24 <klik> i na Finał cz. 1 <klik> czeka!

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2021 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio