Włodkowica Kulturalnie, czyli wrocławski klub komediowy!

28.04.2013 21:42
Włodkowica Kulturalnie, czyli wrocławski klub komediowy!
Jeśli nie masz planów wyjazdowych na majówkę, mamy świetną propozycję! Klub Włodkowica 21 przygotował dla Ciebie "kulturalną majówkę"! Przez cały długi weekend na scenie Włodka będzie można zobaczyć szereg arcyciekawych podmiotów artystycznych!

Piątek 3 maja:

Magiczny wieczór z krakowskim kabaretem 7 minut Po (Grand Prix PAKA 2013), który przygotuje ciekawe wydarzenie z pogranicza występu kabaretowego w starym stylu, performance i improwizacji. Oto, jak sami opisują wydarzenie: Kabaret jest miejscem,a nie rodzajem przedstawienia. Idzie się do niego specjalnie, aby spędzić miły wieczór przy lampce (lub dziesięciu) wina.

Więcej informacji o wieczorze i biletach znajdziecie tutaj.

Niedziela 5 maja:

Gratka dla miłośników stand up i szansa aby podszkolić swoje umiejętności lingwistyczne. Famous Jim Williams (II miejsce PAKA 2013) zaprasza!
Famous Jim Williams’ successful Comedy Invasion of Wrocław continues Sunday, May 5th at 8pm at Club Włodkowica 21.

You can find more information here.

Poniedziałek 6 maja:

Aby powrót do rzeczywistości nie okazał się zbyt wstrząsający proponujemy przenieść się w krainę łagodności dzięki wieczorowi improwizacji poetycko-muzycznych. Drugą część wieczoru stanowić będzie koncert zespołu Instytut! Tworzy on utwory, które opowiadają własne historie, czasem autentyczne, a czasem symboliczne.

Więcej informacji o wieczorze i biletach znajdziecie tutaj.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2021 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio