Popularne:

KONKURS: IMPROKRACJA: miniBestseller!

14.06.2013 19:06
KONKURS: IMPROKRACJA: miniBestseller!
Idzie okres letni! Teatry powoli kończą swój wystawiać swój repertuar, MPK zmienia kursy na wakacyjny, a szkoły niedługo przestaną wpuszczać uczniów do środka. Ale IMPROKRACJA nadal trwa na posterunku impro! Nie dla nich przerwy! Jak zwykle wpadną na Włodkowica 21 i dla wszystkich obecnych w pubie, nonszalancko krzykną: "Impro dla wszystkich!" Więcej informacji o występie znajdziecie tutaj.
Mamy dla Was konkurs, nagrodą jest podwójne zaproszenie na IMPROKRACJA: miniBestseller. Aby wygrać zaproszenie, należy odpowiedzieć na pytanie:

Z jakiego miasta pochodzi IMPROKRACJA?

Odpowiedzi oraz Wasze imię i nazwisko należy wysłać do poniedziałku 17 czerwca 2013 do godziny 12.00 na adres: wydarzenia@tworzymyhistorie.pl. Zwycięzcę wybierzemy drogą losowania. Życzymy powodzenia i zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2021 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio