361. NOS: witamy Mariolkę - Heloooł! :-)

30.01.2014 21:17
361. NOS: witamy Mariolkę - Heloooł! :-)
W ciągu ostatniego tygodnia zaszło wiele zmian na liście. Dzięki Wam na szczycie nadal stoi Familok kabaretu Smile, a tuż za nim do jego drzwi puka... Mariolka Paranienormalnych. Czy zastanie tam Maćka? ;-)
Naszej krejzolce miejsca ustąpił Robert Górski, który razem ze skeczem Pralnia PNN zaliczył spadek o jedno miejsce. Na pozycji piątej nadal siedzi, a raczej stoi Abelard Giza i jego stand-up. Dalej mamy awans Nieba Neo-Nówki o dwa oczka i spadek The Potek Kabaretu Młodych Panów. Tuż za nimi wspomniana tydzień temu nowość - Biuro matrymonialne Ani Mru-Mru, Obiad u Jurków i Wizyta księdza w domu Kabaretu Moralnego Niepokoju. Miejsce 11. to wielki spadek Bożenki i Marilyna... Czyżby faktycznie poszli robić powidełka? ;-) Warto zwrócić uwagę na nowości Kabaretu Skeczów Męczących na liście z ich 10-lecia, czy zawitają do pierwszej dziesiątki?

Najnowsze notowanie:

1Familok (XVIII Ryjek 2013)
2Blondynka (Mariolka) - Nowy chłopak
3Robert Górski (Tylko dla dorosłych)
4Pralnia (Opole 2013)
5 Abelard Giza (Tylko dla dorosłych)
6Niebo {wpadka}
7Ojciec Chrzestny (The Potek) (XVIII Ryjek 2013)
8Biuro matrymonialne (XVIII RYJEK 2013)
9Obiad {wpadka}
10Wizyta księdza
11Marilyn Manson (Ostatnia Noc) (XVIII RYJEK 2013)

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 768 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2021 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio