KONKURS: PAKAdemia - dzień I (Tarnów)!

05.02.2014 22:33
KONKURS: PAKAdemia - dzień I (Tarnów)!
Eliminacje Regionalne do legendarnego Przeglądu Kabaretów PAKA odbędą się w Tarnowie już po raz drugi. W tym roku w pierwszym dniu regionalnych zmaganiach udział wezmą: Kazio Sponge - Sosiński Show, Kabaret Niepoprawnych Optymistów, Marcin Zbigniew Wojciech, Kabaret Leyek oraz Wojciech Pięta. Już 17 lutego o 18:00. Więcej informacji o występie znajdziecie tutaj.

Mamy dla Was konkurs, nagrodą jest jedno podwójne zaproszenie na ten występ. Aby wygrać zaproszenie, należy wysłać hasło Zostanę czwartym jurorem podczas Regionalnych Eliminacji do PAKI oraz Wasze imię i nazwisko na adres: wydarzenia@tworzymyhistorie.pl. Na zgłoszenia czekamy do soboty, 15 lutego do godziny 18:00. Zwycięzcę wybierzemy drogą losowania. Życzymy powodzenia i zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie.
Uwaga! Skontaktujemy się wyłącznie ze zwycięzcą tuż po zakończeniu konkursu.

Komentarze

user
dodajesz komentarz jako gość

Lista NOSNotowanie 736 [?]Lista "NOS" (czyli Najczęściej Oglądane Skecze) aktualizowana jest w każdy czwartek. O miejscu na liście decyduje suma wyświetleń danego skeczu w 7 dniach poprzedzających notowanie.

Często czytane

Najnowsze komentarze

rozwińpokaż więcej
zwińzwiń

Informacje

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu. "Kabarety.TworzymyHistorie.pl" nie podpisuje się pod żadnymi materiałami zamieszczonymi przez użytkowników i stanowczo zrzeka się wszelkiej odpowiedzialności prawnej w związku z zamieszczonymi przez użytkowników materiałami.

PARTNERZY
Whose Line is it Anyway? | Śmieszne Koszulki z nadrukiem

Bądź na bieżąco!

Copyright 2008 - 2021 - Kabarety.TworzymyHistorie.pl - All Rights Reserved | Web Design: Agencja Reklamy A-GIT

Zmiany zostały zapisane

fejsbunio